117

Elewacje drewniane

Elewacje drewniane stają się w Polsce w ostatnich latach coraz popularniejsze. Jednak to, że coś staje się coraz popularniejsze nie oznacza, że nie posiada wad.
Jednym z większych minusów jakie posiadają elewacje drewniane jest ich niska wytrzymałość. Zagrożenia ze strony grzybów oraz efektów działania wilgoci są coraz lepiej niwelowane przez nowoczesne środki do pielęgnacji i impregnacji drewna, dalej nie zostały całkowicie wyeliminowane. Szczególnie łatwo można to zauważyć, gdy wybierzemy tańsze gatunki drewna, takie jak chociażby sosna z naszych terenów. Z tego powodu elewacje drewniane wymagają stałej opieki i ciągłego zabezpieczania. Lepiej nie dopuścić do sytuacji, w której elewacje będzie potrzebowała generalnego remontu z użyciem specjalnych środków. Koszta takiej operacji są niezwykle wysokie.
Odpowiednio zadbane elewacje drewniane pozwolą nam się cieszyć pięknym domem przez długi czas. Nic dziwnego zatem, że pomimo swoich wad, ludzie chętnie decydują się na inwestycję w ten rodzaj elewacji.

Elewacje drewniane
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
About the author:

Tags: Minikoparka Gorlice, wałki pa66, bcaa katowice sklep, trioxygen 5, Tynk mozaikowy Lakma, Stojaki na ulotki - Brooklyn, highlightersmink, lpk208, markizy Kęty, CPE Gliwice, blog początkującego elektronika

sprzedaż zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, akcesoria do łazienki Apavisa, taśmy transportowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Lampa wisząca Gracia 40cm